Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF

Följ

Ljungby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2010


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:00

      Strömsnäsbruks IF (borta) P 2011


      20:00
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      IFK Värnamo (hemma) J-lag


      21:15
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 18:00

      Växjö DFF 2 (borta) F 2010


      20:00
    • 19:00

      Lagans AIK (hemma) P 2010


      21:00
    • 19:00

      Ljungby IF 1 (borta) P15/16


      21:00
    • 19:00

      Växjö BK svart (hemma) P 2013


      21:00
  • 3Lör
    • 09:30

      Markaryds IF (hemma) P 2013


      11:30
    • 09:30

      Träning P 2015


      10:45
    • 10:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) F 2009


      12:00
    • 10:00

      Växjö BK gul (hemma) P 2012


      12:00
    • 11:00

      Räppe GOIF (borta) F 2012


      13:00
    • 12:00

      Bollkalle/Kiosk P 2011


      15:00
    • 13:00

      Moheda IF (hemma) Herr


      15:00
    • 16:00

      Ljungby IF 2 (borta) P15/16


      18:00
    • 16:00

      Värnamo Södra FF röd (hemma) P 2012


      18:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Växjö BK svart (hemma) P 2012


      11:30
    • 11:00

      Räppe GOIF (hemma) P 2013


      13:00
    • 12:30

      Lenhovda IF (hemma) F 2012


      14:30
    • 13:00

      Gislaveds IS gul (borta) F 2013


      15:00
    • 16:00

      Kristianopels GoIF (hemma) Dam


      18:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF vit (hemma) P 2011


      19:00
    • 17:00

      IFK Värnamo blå (borta) F 2013


      19:00
    • 17:00

      Sandsbro AIK (borta) Herr


      19:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 10:30

      Urshults IF (borta) P 2013


      12:30
    • 12:00

      Gislaveds IS (hemma) P 2010


      14:00
    • 14:00

      Östers IF (hemma) P 2010


      16:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P15/16


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2015


      18:45
    • 17:30

      Lagans AIK (borta) F 2011


      19:30
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 19:00

      Smålandsstenars GOIF komb (borta) J-lag


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P 2010


      20:30
    • 19:00

      HIF/MIF (borta) Dam


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2011


      18:30
    • 17:00

      Frivillig gemensam träning F 2013


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 19:00

      Ingelstads IK (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      IFK Värnamo vit (hemma) P 2012


      21:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning P 2012


      11:30
    • 11:00

      Träningsläger P 2010


      00:00
    • 12:30

      Hovshaga AIF 2 (hemma) F 2010


      14:30
    • 14:30

      Hovshaga AIF (hemma) F 2012


      16:30
    • 14:30

      Älmhults IF (hemma) F 2011


      16:30
    • 15:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF 9-m (borta) P15/16


      17:00
    • 16:00

      Gislaveds IS blå (hemma) F 2013


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Träningsläger P 2010


      15:00
    • 09:30

      Poolspel P 2015


      12:00
    • 10:00

      Älmhults IF (borta) F 2012


      12:00
    • 11:00

      Markaryds IF (borta) P 2011


      13:00
    • 13:00

      Asarums IF FK (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      Sandsbro AIK (hemma) P 2011


      15:00
    • 13:00

      Hestra Skid O SK (hemma) F 2011


      15:00
    • 13:30

      Östers IF (borta) P15/16


      15:30
    • 14:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK blå (hemma) F 2013


      16:00
    • 14:00

      Rydaholm/Horda (borta) P 2013


      16:00
    • 16:00

      Sandsbro Allmänna IK vit (borta) P 2013


      18:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna F 2016


      18:15
    • 18:00

      Älmhults IF (hemma) Herr


      20:00
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P15/16


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2013


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P 2010


      20:30
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P 2010


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning Dam


      17:45
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P 2010


      20:30
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning P15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2011


      18:30
    • 17:00

      Frivillig gemensam träning F 2013


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2012


      18:30
    • 18:00

      Hovmantorp GoIF (hemma) F 2012


      20:00
    • 19:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF (hemma) P 2013


      21:00
  • 17Lör
    • 07:30

      Cup i Moheda F 2015


      13:00
    • 09:00

      Pool 4 P 2014


      11:00
    • 09:30

      Pool 2 P 2014


      11:30
    • 09:30

      Pool 3 P 2014


      11:30
    • 10:00

      Växjö Norra IF 2 (borta) P 2011


      12:00
    • 10:00

      Växjö Norra IF svart (borta) P 2012


      12:00
    • 10:15

      Moheda sommarcup 2023 P 2015


      15:20
    • 11:00

      Räppe GOIF (borta) J-lag


      13:00
    • 11:30

      Pool 1 P 2014


      13:00
    • 16:00

      Alvesta GoIF (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar + kioskuppdrag A-lag P 2010


      18:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Växjö Norra IF svart (hemma) P 2013


      11:30
    • 09:30

      Poolspel F 2014


      12:00
    • 10:00

      Hovshaga AIF vit (borta) F 2013


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F 2014


      12:00
    • 11:00

      Räppe GOIF (hemma) F 2009


      13:00
    • 13:30

      Alvesta GOIF vit (hemma) P 2013


      15:30
    • 13:30

      Hovshaga AIF blå (borta) F 2011


      15:30
    • 14:00

      Bors SK (hemma) P 2010


      16:00
    • 14:00

      Alvesta GOIF (borta) F 2012


      16:00
    • 14:00

      Gislaveds IS (borta) F 2011


      16:00
    • 15:00

      Hestra Skid O SK (borta) F 2013


      17:00
    • 16:00

      Växjö Norra IF gul (borta) P 2012


      18:00
    • 16:00

      Bollflickor A lag F 2009


      19:00
    • 17:00

      Tingsryd United FC (hemma) Dam


      19:00
    • 18:00

      Hamneda/Kånna/Ling svart (hemma) P 2011


      20:00
    • 18:00

      Klevshults SK (borta) P 2012


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 19Mån
    v.25
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F 2011


      20:30
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2013


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 19:00

      Älmhults IF (borta) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Träning P 2010


      20:30
    • 19:15

      Ljungby IF 1 (borta) P15/16


      21:15
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P 2010


      18:00
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning J-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Enbart för kallade F 2011


      18:30
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 19:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F 2009


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 09:30

      Träning P 2015


      10:45
    • 10:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK (vit) (borta) P 2013


      12:00
    • 13:00

      Älmhults IF vit (borta) P 2013


      15:00
    • 14:00

      IFK Värnamo svart (hemma) F 2013


      16:00
    • 14:00

      Alvesta GOIF grön (hemma) P 2012


      16:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P 2010


      17:00
    • 16:00

      Liatorps/Eneryda IF (borta) P 2011


      18:00
    • 16:00

      Växjö BK (borta) P15/16


      18:00
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Sandsbro Allmänna IK 7-m (hemma) F 2010


      19:30
    • 18:00

      Räppe GOIF 1 (hemma) P 2010


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 26Mån
    v.26
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P 2010


      18:00
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2013


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 19:00

      Sandsbro AIK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Markaryds IF (borta) P15/16


      21:00
  • 28Ons
    • 11:00

      Träning Målvaktsträning


      12:15
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:15
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning F 2013


      18:45
    • 18:30

      Träning F 2009


      20:00
    • 18:30

      Träning P15/16


      20:00
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 18:50

      Räppe GOIF svart (borta) P 2012


      20:50
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P 2010


      21:00
    • 19:00

      Rydaholms GoIF vit (hemma) F 2011


      21:00
    • 19:15

      Skillingaryds IS (hemma) J-lag


      21:15
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P 2010


      18:00
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:15

      Älmhults IF 3 (hemma) P 2011


      21:15
  • 30Fre
    • 14:00

      Klas Ingessons minnescup F 2010


      00:00
    • 16:30

      Träning P 2012


      18:00
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Frivillig gemensam träning F 2013


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2012


      18:30
    • 19:00

      IFK Grimslöv (borta) Dam


      21:00