Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF

Följ

Ljungby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:00

      Träning J-lag/P16


      18:30
    • 18:00

      Strömsnäsbruks IF (hemma) P 2013


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 19:00

      Hovshaga AIF (hemma) P15


      21:00
    • 19:00

      Sandsbro AIK grön (hemma) P 2012


      21:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Pool 1 P 2014


      11:00
    • 09:30

      Pool 3 P 2014


      11:00
    • 09:30

      Pool 4 P 2014


      11:00
    • 09:50

      Poolspel Lagan F 2014


      11:30
    • 10:00

      Räppe GOIF (borta) P 2013


      12:00
    • 11:00

      Vislanda/Grimslöv 9-m (hemma) P15


      13:00
    • 11:30

      Poolspel Smålirarna P 2015


      13:30
    • 12:00

      Haga/MIK U (9-m) (hemma) Dam


      14:00
    • 14:00

      Rydaholm/Horda (borta) F 2013


      16:00
    • 14:00

      Pool 2 P 2014


      15:30
    • 15:00

      Hovshaga AIF 1 (hemma) P 2010


      17:00
    • 15:00

      Sandsbro AIK gul (hemma) P 2012


      17:00
    • 15:00

      Växjö DFF 2 (hemma) F 2010


      17:00
    • 16:00

      Alvesta GOIF (borta) F 2013


      18:00
    • 16:00

      Räppe GOIF (hemma) F 2012


      18:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Poolspel Ljungby F 2014


      11:15
    • 10:00

      Klevshults SK (hemma) P 2012


      12:00
    • 10:30

      Anderstorps IF (hemma) P 2010


      12:30
    • 13:00

      Lagans AIK (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Växjö Norra IF 1 (borta) P 2009


      15:00
    • 13:00

      Rottne IF (borta) P 2009


      15:00
    • 16:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) F 2009


      18:00
    • 16:00

      Lenhovda IF (borta) F 2012


      18:00
    • 16:00

      Sunnerbo dam (borta) F 2011


      18:00
    • 16:30

      Matchens Knattar Smålirarna F 2015


      18:30
    • 17:00

      Emmaboda IS B (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF röd (hemma) P 2011


      19:00
    • 17:00

      Virestads IF (hemma) P 2013


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Cup i Älmhult! P 2014


      16:00
    • 09:30

      Alvesta GOIF 2 (hemma) P 2011


      11:30
    • 10:00

      Växjö DFF svart (borta) F 2013


      12:00
    • 10:30

      Lagans AIK (borta) P 2013


      12:30
    • 11:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK röd (hemma) F 2011


      13:00
    • 12:00

      Cup älmhult Smålirarna P 2015


      18:00
    • 13:30

      Hovshaga AIF blå (borta) P 2012


      15:30
    • 14:00

      Åryds IK (hemma) F 2012


      16:00
    • 14:00

      Östers IF (borta) J-lag/P16


      16:00
    • 15:30

      Hovslätts IK (borta) Dam


      17:30
  • 10Sön
    • 07:30

      Ljungby F15 (hemma) Smålirarna F 2015


      14:00
    • 08:30

      Profilhörnan/Puma Cup Smålirarna F 2016


      14:30
    • 09:30

      Hovshaga AIF grön (hemma) P 2013


      11:30
    • 10:00

      RefteleÅs komb (hemma) F 2009


      12:00
    • 10:00

      Hovshaga AIF svart (borta) P 2012


      12:00
    • 10:00

      Bors SK (borta) P 2012


      12:00
    • 11:00

      Anderstorps IF (borta) F 2013


      13:00
    • 12:00

      Lessebo GOIF (hemma) P 2009


      14:00
    • 13:00

      Profilhörnan/Puma Cup - Älmhult F 2014


      16:00
    • 14:00

      Vislanda/Grimslöv (hemma) P 2009


      16:00
    • 15:00

      Gransholms IF (borta) P 2013


      17:00
    • 15:00

      IFK Värnamo blå (borta) F 2012


      17:00
    • 15:00

      Sunnerbo Dam-Flick komb (borta) F 2010


      17:00
    • 15:30

      Älmhults IF 1 (borta) P 2010


      17:30
    • 16:00

      Hamneda/Kånna/Ling vit (hemma) P 2011


      18:00
    • 16:00

      Burseryds IF (borta) F 2011


      18:00
    • 17:00

      Gislaveds IS (borta) P15


      19:00
    • 18:00

      Liatorp-Eneryda IF (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P 2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Kånna kombination 9-m (borta) J-lag/P16


      19:30
    • 17:30

      Träning F 2013


      18:45
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2016


      18:45
    • 18:15

      Träning F 2009


      19:45
    • 18:15

      Match Bors SK - Ljungby IF 2 P 2010


      20:00
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Växjö DFF (hemma) F16


      21:15
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:30

      Östers IF Röd (hemma) P 2012


      11:30
    • 10:00

      Poolspel Smålirarna P 2015


      12:00
    • 11:00

      Lagans AIK (hemma) P 2012


      13:00
    • 12:30

      Växjö DFF (borta) F 2012


      14:30
    • 13:00

      Moheda IF (borta) Herr


      15:00
    • 14:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK (blå) (hemma) P 2013


      16:00
    • 14:00

      IFK Värnamo Vit (hemma) F 2011


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Älmhults IF (borta) P 2011


      12:00
    • 10:30

      Lidhults GOIF (borta) P 2009


      12:30
    • 11:00

      Rydaholm GoIF (hemma) P 2010


      13:00
    • 11:00

      Markaryds IF (borta) P 2011


      13:00
    • 11:00

      Räppe GOIF gul (hemma) P 2012


      13:00
    • 12:00

      Östers IF röd (borta) P 2013


      14:00
    • 13:00

      Forsheda IF (borta) F 2009


      15:00
    • 13:00

      Poolspel Smålirarna F 2016


      17:00
    • 14:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P 2013


      16:00
    • 14:00

      Sandsbro AIK vit (hemma) F 2012


      16:00
    • 15:30

      Gransholms IF (hemma) F 2013


      17:30
    • 17:00

      Sandsbro AIK (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Älmhults IF (borta) Herr


      19:00
    • 17:00

      IFK Värnamo Blå (borta) F 2011


      19:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Pool 2 P 2014


      10:30
    • 09:30

      Pool 3 P 2014


      10:30
    • 09:30

      Poolspel Liatorp F 2014


      11:30
    • 10:00

      Älmhults IF blå (borta) P 2012


      12:00
    • 11:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Poolspel Ljungby F 2014


      14:20
    • 13:30

      Sandsbro AIK svart (hemma) F 2012


      15:30
    • 14:00

      Tingsryd United FC (borta) P 2013


      16:00
    • 15:00

      IFK Värnamo 2 (hemma) P 2009


      17:00
  • 24Sön
    • 09:30

      Växjö BK röd (hemma) P 2013


      11:30
    • 09:30

      Växjö DFF blå (hemma) F 2011


      11:30
    • 09:30

      Pool 4 P 2014


      10:30
    • 10:00

      RefteleÅs komb blå (borta) P 2013


      12:00
    • 10:00

      Lidhults GOIF (borta) P 2012


      11:00
    • 11:00

      Växjö BK (borta) P 2010


      13:00
    • 11:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) F 2011


      13:00
    • 11:00

      Ryssby IF (borta) F 2010


      13:00
    • 12:00

      Asarums IF FK (borta) F16


      14:00
    • 12:00

      Växjö BK svart (borta) F 2013


      14:00
    • 13:00

      IFK Grimslöv (borta) F 2012


      15:00
    • 15:00

      Rödeby AIF/Nättraby GOIF (borta) J-lag/P16


      17:00
    • 16:00

      Kristianopels GoIF (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Ryssby IF komb (hemma) P 2011


      18:00
    • 16:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) F 2009


      18:00
    • 16:00

      Tingsryd United FC (borta) P 2012


      18:00
    • 16:00

      Pool 1 P 2014


      18:00
    • 17:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) P 2010


      19:00
    • 17:00

      Hillerstorps GoIF (borta) F 2013


      19:00
  • 25Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning P 2011


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2009


      18:15
    • 17:30

      Träning J-lag/P16


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2013


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F 2010


      19:15
    • 18:00

      Träning P 2010


      19:30
    • 18:30

      Waggeryds IK 9-m (borta) P15


      20:30
    • 18:30

      Träning Gåfotboll Mix


      19:30
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Markaryds IF (hemma) Herr


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P 2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning F 2013


      18:45
    • 18:30

      Träning F 2012


      20:00
    • 18:30

      Träning F 2009


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Östers IF Blå (hemma) P 2012


      21:15
  • 28Tor
    • 17:00

      Intressekoll Vinterträning P 2013


      17:00
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:20

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2015


      18:45
    • 17:30

      Träning F16


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag/P16


      19:00
    • 17:30

      Träning F 2009


      19:00
    • 17:30

      Träning P 2013


      18:50
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Lagträff kring arbetet med "Nico" värdegrunden i vårt lag F 2011


      18:30
    • 17:30

      Säsongsavslutning F 2014


      19:30
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P 2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P 2009


      20:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:00

      Räppe GOIF 9-m (hemma) P15


      13:00
    • 13:00

      Alvesta GoIF (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Lagans AIK (hemma) F 2013


      15:00
    • 14:00

      Tingsryd United FC 1 (borta) P 2009


      16:00