Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF

Följ

Ljungby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:30

      Kioskpersonal! P 2014


      12:00
    • 10:00

      Forsheda IF (hemma) F 2012


      12:00
    • 10:00

      Alvesta GOIF vit (hemma) P 2014


      12:00
    • 10:30

      Träning F 2011


      12:00
    • 11:30

      Kioskpersonal! P 2014


      14:00
    • 12:00

      Älmhults IF vit (hemma) P 2014


      14:00
    • 14:00

      Vislanda/Grimslöv (hemma) P15/16


      16:00
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:55
    • 17:15

      Träning F 2010


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2016


      18:45
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P 2012


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 19:00

      Gnosjö IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Växjö BK (hemma) P15/16


      21:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Räppe GOIF (hemma) F 2011


      12:00
    • 10:00

      Match mot Växjö DFF F 2013


      12:00
    • 10:30

      Hovshaga AIF 1 (hemma) F 2010


      12:30
    • 11:00

      Hovmantorp GoIF (borta) F 2012


      13:00
    • 11:00

      Växjö Norra IF svart (borta) P 2012


      13:00
    • 14:00

      Anderstorps IF (hemma) P 2010


      16:00
    • 14:00

      Tabergs SK 1 (borta) P 2011


      16:00
    • 16:00

      Poolspel mot IFK Värnamo & Gnosjö Smålirarna F 2016


      18:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Rottne IF (hemma) P 2013


      11:30
    • 09:30

      Matchkamp P 2015


      11:30
    • 10:30

      Poolspel Ljungby 2 F 2015


      12:30
    • 12:00

      Älmhults IF (borta) F 2014


      14:00
    • 12:30

      Poolspel Ljungby 1 F 2015


      15:30
    • 17:00

      Växjö BK B (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Älmhults IF vit (hemma) P 2013


      19:00
    • 17:00

      Moheda IF (borta) P 2012


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
    • 17:30

      Alvesta GOIF vit (borta) P 2012


      19:30
    • 17:30

      Lagans AIK (borta) F 2013


      19:30
    • 18:00

      IFK Grimslöv blå (borta) F 2012


      20:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Värnamo Södra FF (hemma) J-lag


      21:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:55
    • 17:15

      Träning F 2010


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2016


      18:45
    • 18:30

      Olofströms IF/Jämshög (hemma) F 2009


      20:30
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 19:15

      Hovslätts IK (hemma) Herr


      21:15
    • 19:15

      Intresseanmälan bollkalleuppdrag P 2013


      21:00
    • 20:00

      Alvesta GOIF (borta) P15/16


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Växjö BK svart (hemma) P 2012


      11:30
    • 09:30

      Poolspel omgång 1 P 2015


      12:30
    • 10:00

      Ingelstads IK/Nöbbele (borta) P15/16


      12:00
    • 10:00

      Poolspel omgång 1 P 2015


      12:00
    • 10:45

      Poolspel omgång 1 P 2015


      13:00
    • 11:00

      Älmhults IF (hemma) F 2009


      13:00
    • 13:00

      Sandsbro AIK svart (hemma) F 2012


      15:00
    • 14:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF vit (hemma) F 2013


      16:00
    • 15:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) P 2011


      17:00
    • 16:00

      Hovshaga AIF 2 (borta) F 2011


      18:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Vederslöv-Dänningelanda IF grön (borta) F 2013


      12:30
    • 10:30

      Ryssby IF/Agunnaryds IF (hemma) F 2014


      12:30
    • 11:00

      Rydaholms GoIF (borta) P 2014


      13:00
    • 12:00

      Växjö DFF 1 (borta) F 2010


      14:00
    • 12:00

      Lenhovda IF (hemma) P 2013


      14:00
    • 12:00

      Markaryds IF (borta) P 2011


      14:00
    • 13:00

      Tingsryd United FC (hemma) F 2012


      15:00
    • 13:30

      Waggeryds IK blå (borta) F 2012


      15:30
    • 16:00

      Lagans AIK (hemma) F 2013


      18:00
    • 16:00

      Poolspel omgång 1 P 2015


      18:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P 2010


      19:00
    • 17:00

      Kulltorps GoIF (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Virestads IF (borta) P 2013


      19:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning P 2010


      20:00
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 19:00

      Värnamo S:a FF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P15/16


      20:30
  • 17Fre
    • 15:30

      Träning P 2011


      16:30
    • 16:30

      Träning P 2012


      17:30
    • 16:30

      Träning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2015


      18:00
    • 18:00

      Kioskpesonal P 2014


      21:00
    • 19:00

      Lagan/Ryssby/Angelstad (hemma) F 2010


      21:00
    • 19:00

      IFK Grimslöv (hemma) P 2014


      21:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P 2014


      21:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Räppe GOIF 2 (hemma) P 2012


      11:30
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) F 2012


      13:00
    • 14:00

      Gislaveds IS (hemma) P 2010


      16:00
    • 14:00

      Sandsbro Allmänna IK 2 (hemma) F 2011


      16:00
    • 14:00

      Braås GOIF (hemma) P 2013


      16:00
    • 16:00

      Gislaveds IS (borta) P15/16


      18:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Räppe GOIF gul (borta) P 2012


      12:00
    • 10:00

      Sandsbro Allmänna IK gul (hemma) P 2013


      12:00
    • 10:00

      Älmhults IF blå (borta) P 2014


      12:00
    • 10:00

      Poolspel mot Älmhult och Åryd Smålirarna F 2016


      12:00
    • 11:00

      Växjö BK 2 (borta) P 2011


      13:00
    • 11:30

      Lagans AIK Lagans AIK (borta) P 2012


      13:30
    • 13:00

      Älmhults IF (borta) F 2012


      15:00
    • 13:00

      Älmhults IF blå (hemma) P 2013


      15:00
    • 14:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P 2011


      16:00
    • 14:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF vit (borta) F 2013


      16:00
    • 15:00

      Ryssby IF (borta) P 2014


      17:00
    • 17:00

      Westbo United DFF (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Sandsbro AIK 2 (hemma) P15/16


      19:00
    • 17:00

      Åryds IK (borta) F 2012


      19:00
    • 17:00

      Rydaholms GoIF (borta) F 2013


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:30

      Strömsnäsbruks IF (borta) P 2013


      20:30
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:00

      Sävsjö FF (borta) P15/16


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:30

      Träning P 2011


      16:30
    • 16:30

      Träning P 2012


      17:30
    • 16:30

      Träning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning P 2015


      18:00
    • 17:00

      Internmatch J-lag


      18:30
    • 19:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Kiosk och bollkallar till A-lagsmatch P 2012


      21:00
    • 19:00

      Gislaveds IS (hemma) J-lag


      21:00
  • 25Lör
    • 09:30

      Älmhults IF blå (hemma) P 2012


      11:30
    • 09:30

      Lagans AIK (hemma) P 2014


      11:30
    • 14:00

      IF Haga 1 (hemma) P 2011


      16:00
    • 14:00

      Rydaholms GoIF (hemma) F 2013


      16:00
    • 14:00

      Poolspel Ljungby 1 F 2015


      16:00
  • 26Sön
    • 09:30

      Alvesta GOIF (hemma) F 2012


      11:30
    • 10:00

      Östers IF blå (borta) P 2013


      12:00
    • 11:00

      Rydaholms GoIF (borta) F 2011


      13:00
    • 11:00

      Urshults IF (borta) F 2013


      13:00
    • 12:00

      Träning Herr


      13:00
    • 12:30

      Kioskpersonal! P 2014


      14:30
    • 13:00

      Urshults IF (hemma) P 2012


      15:00
    • 13:00

      Alvesta GOIF (borta) F 2014


      15:00
    • 13:00

      Östers IF röd (hemma) P 2014


      15:00
    • 13:00

      Växjö Norra IF gul (borta) P 2014


      15:00
    • 14:00

      Rottne IF 9-m (borta) P15/16


      16:00
    • 14:00

      Virestads IF (borta) P 2014


      16:00
    • 15:00

      Hultsjö IF (borta) F 2012


      17:00
    • 15:00

      Gransholms IF (borta) P 2013


      17:00
    • 16:00

      Åseda IF (borta) P 2012


      18:00
    • 17:00

      Emmaboda IS (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) P 2010


      19:00
    • 17:00

      Älmhults IF (hemma) F 2013


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:30

      Tingsryd United FC (borta) F 2009


      20:30
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Hovslätts IK (hemma) P15/16


      21:15
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:55
    • 17:15

      Träning F 2010


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2016


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      19:35
    • 19:00

      Anderstorps IF (borta) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Ingelstads IK/Nöbbele BK blå (hemma) F 2012


      21:00
    • 19:15

      Hovmantorp GoIF (hemma) P15/16


      21:15
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:30

      Träning Smålirarna F 2017


      18:45
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:30

      Träning P 2010


      20:00
    • 18:45

      Träning P 2011


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 19:00

      Bollflickor LIF - Liatorp Eneryda IF F 2011


      21:00
    • 19:00

      Liatorp-Eneryda IF (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P15/16


      20:30
    • 19:15

      Smålandsstenars GOIF (hemma) F 2009


      21:15
  • 31Fre
    • 15:30

      Träning P 2011


      16:30
    • 16:30

      Träning P 2012


      17:30
    • 16:30

      Målvaktsträning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:15
    • 19:00

      Lagans AIK (borta) Herr


      21:00