Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF

Följ

Ljungby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Markaryds IF (hemma) P 2013


      11:30
    • 09:30

      Älmhults IF vit (hemma) P 2014


      11:30
    • 09:30

      Kioskpesonal P 2014


      11:30
    • 10:00

      Poolspel omgång 2 P 2015


      12:00
    • 11:00

      IFK Grimslöv /Vislanda IF 9-m (borta) F 2009


      13:00
    • 11:00

      Poolspel omgång 2 P 2015


      14:00
    • 11:15

      Poolspel Ljungby 2 F 2015


      13:15
    • 13:00

      Poolspel omgång 2 P 2015


      15:00
    • 13:00

      Kick-off F 2010


      19:00
    • 14:00

      IFK Värnamo 2 (hemma) P 2010


      16:00
    • 14:00

      IFK Värnamo Vit (hemma) F 2012


      16:00
    • 14:00

      Räppe GOIF (borta) F 2012


      16:00
    • 14:30

      Hovshaga AIF blå (borta) F 2013


      16:30
    • 16:00

      Sandsbro AIK 1 (borta) P 2011


      18:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Växjö Norra IF gul (hemma) F 2014


      11:00
    • 09:30

      Hovshaga AIF röd (hemma) P 2014


      11:30
    • 09:30

      Kioskpesonal P 2014


      11:30
    • 10:00

      Växjö Norra IF svart 7-m (borta) P 2014


      12:00
    • 11:00

      Räppe GOIF 2 (borta) P15/16


      13:00
    • 11:00

      Lenhovda IF (borta) F 2012


      13:00
    • 12:00

      Älmhults IF (borta) F 2013


      14:00
    • 13:00

      Tingsryd United FC (hemma) F 2013


      15:00
    • 13:00

      Växjö BK gul (hemma) P 2013


      15:00
    • 13:00

      Norrhults BK (hemma) P 2012


      15:00
    • 13:00

      Poolspel omgång 2 P 2015


      15:00
    • 15:00

      Sunnerbo Dam komb (borta) F 2010


      17:00
    • 15:00

      Hovshaga AIF röd (borta) P 2013


      17:00
    • 16:00

      Markaryds IF (borta) P 2014


      18:00
    • 17:00

      Värnamo S:a FF (borta) Herr


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
    • 17:30

      Virestads IF (borta) P 2012


      19:30
    • 19:00

      Lagmöte, OBLIGATORISK! närvaro F 2009


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:00

      Träning F 2013


      10:15
    • 10:00

      Alvesta GOIF 9-m (hemma) F 2009


      12:00
    • 10:00

      Växjö DFF svart (hemma) F 2012


      12:00
    • 10:00

      Träning P 2014


      11:15
    • 10:00

      Träning P 2011


      11:30
    • 12:00

      Träning Herr


      13:30
    • 13:00

      IFK Grimslöv (hemma) P 2013


      15:00
    • 17:15

      Träning F 2011


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 19:00

      Träning P15/16


      20:30
  • 7Fre
    • 11:00

      Målvaktsträning F 2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P15/16


      12:30
    • 13:00

      Träning J-lag


      14:30
    • 15:30

      Träning P 2011


      16:30
    • 19:00

      Kulltorps GoIF (hemma) Herr


      21:00
  • 8Lör
    • 09:30

      Hovshaga AIF vit (hemma) F 2012


      11:30
    • 09:30

      Markaryds IF (hemma) P 2012


      11:30
    • 09:30

      Matchkamp P 2015


      11:30
    • 13:00

      Hovshaga AIF blå (hemma) F 2013


      15:00
    • 16:45

      IFK Värnamo blå (borta) P 2014


      18:45
  • 9Sön
    • 10:00

      Alvesta GOIF (hemma) F 2013


      12:00
    • 10:00

      Östers IF röd (hemma) P 2013


      12:00
    • 10:00

      Hovshaga AIF Blå (borta) F 2014


      12:00
    • 11:00

      Hjortsberga IF (borta) P 2012


      13:00
    • 11:00

      IFK Lammhult (borta) F 2013


      13:00
    • 12:00

      Gislaveds IS (hemma) F 2012


      14:00
    • 12:00

      Hovshaga AIF 2 (borta) P 2011


      14:00
    • 15:30

      Kioskpersonal P 2014


      17:00
    • 16:00

      Hvetlanda GIF 2 (hemma) P15/16


      18:00
    • 16:00

      Växjö BK blå (hemma) P 2014


      18:00
    • 16:00

      IFK Lammhult (borta) P 2012


      18:00
    • 17:00

      Asarums IF FK (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      IFK Grimslöv (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
    • 17:00

      Internmatch F 2011


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:00

      Gislaveds IS (hemma) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Tingsryd United FC (hemma) P15/16


      21:15
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:30

      Träning P 2011


      16:30
    • 16:30

      Träning P 2012


      17:30
    • 16:30

      Målvaktsträning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:30

      Poolspel omgång 3 P 2015


      19:00
    • 19:00

      Östers IF 2 (hemma) P 2011


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Cup 7 mot 7 P 2013

    • 09:30

      Poolspel Ljungby 2 F 2015


      12:30
    • 11:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P 2014


      13:00
    • 11:00

      Kioskpesonal P 2014


      13:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P 2010


      14:00
    • 12:00

      Moheda Cup Smålirarna F 2016


      16:00
    • 13:00

      Bankeryds SK (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Poolspel Ljungby 1 F 2015


      15:00
    • 13:40

      Moheda Sommarcup P 2015


      16:30
    • 14:00

      Liatorp/Eneryda IF (borta) F 2010


      16:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (borta) J-lag


      17:00
    • 16:00

      Sandsbro AIK vit (borta) F 2012


      18:00
  • 16Sön
    • 09:30

      GoIF Ling/Hamneda GOIK/Kånna IF (hemma) P 2012


      11:30
    • 09:30

      Poolspel omgång 3 P 2015


      12:30
    • 10:00

      Poolspel omgång 3 P 2015


      12:00
    • 11:00

      Åseda IF (borta) P15/16


      13:00
    • 11:00

      Växjö BK (borta) F 2012


      13:00
    • 11:00

      Rydaholms GoIF (borta) P 2014


      13:00
    • 11:30

      Ingelstads IK/Nöbbele BK (hemma) F 2014


      13:30
    • 12:00

      Växjö DFF 2 (borta) F 2009


      14:00
    • 12:00

      Hovshaga AIF blå (borta) P 2013


      14:00
    • 12:30

      Liatorps IF (borta) P 2013


      14:30
    • 13:00

      Egnahems BK 1 (hemma) P 2011


      15:00
    • 13:00

      Sunnerbo dam (borta) F 2011


      15:00
    • 13:00

      Sandsbro Allmänna IK gul (borta) P 2014


      15:00
    • 13:30

      Växjö BK röd (borta) P 2013


      15:30
    • 14:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Poolspel omgång 3 P 2015


      16:00
    • 15:00

      Alvesta GOIF (borta) F 2013


      17:00
    • 17:00

      Räppe GOIF (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Rottne IF (hemma) P 2012


      19:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
    • 17:30

      Ryssby IF (hemma) P 2014


      19:30
    • 17:30

      Kioskpesonal P 2014


      19:30
    • 18:00

      Gislaveds IS (borta) P15/16


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Älmhults IF vit (borta) P 2013


      19:00
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F 2014


      18:45
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:00

      BK Union (borta) P15/16


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F 2010


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning Smålirarna P 2016


      18:45
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 19:00

      Ljungby IF svart (hemma) F 2013


      21:00
    • 19:00

      Moheda IF (hemma) P 2012


      21:00
    • 19:15

      Bollkallar/kiosk A-lags match P 2015


      21:15
    • 19:15

      Smålandsstenars GOIF (hemma) Herr


      21:15
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Målvaktsträning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Lagans AIK (borta) P 2014


      12:00
    • 11:00

      Växjö DFF blå (hemma) F 2012


      13:00
    • 11:00

      Växjö Norra IF vit (hemma) P 2013


      13:00
    • 12:00

      Växjö BK (borta) P15/16


      14:00
    • 14:00

      Forsheda IF (borta) F 2012


      16:00
    • 15:00

      IFK Grimslöv (borta) F 2014


      17:00
    • 15:30

      Jönköpings Södra IF (borta) P 2011


      17:30
    • 15:30

      IFK Grimslöv (hemma) P 2014


      17:30
    • 16:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF (hemma) F 2010


      18:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF röd (hemma) P 2014


      19:00
    • 17:00

      Gislaveds IS röd (borta) P 2014


      19:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15
    • 18:30

      Älmhults IF (hemma) F 2011


      20:30
    • 19:30

      Hovshaga AIF (borta) Dam


      21:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:55
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:30
    • 17:15

      Träning F 2009


      18:45
    • 17:45

      Träning Smålirarna F 2016


      19:00
    • 18:00

      Rydaholms GoIF /Horda AIK (borta) P 2012


      20:00
    • 18:00

      Kiosk och bollkallar! P 2014


      21:30
    • 18:30

      Växjö DFF vit (borta) F 2013


      20:30
    • 18:30

      Träning P15/16


      20:00
    • 18:30

      Träning P 2010


      20:00
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 19:00

      IF Hallby FK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Räppe GOIF 1 (borta) P 2011


      21:00
    • 19:15

      Värnamo Södra FF (hemma) P15/16


      21:15
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P 2011


      18:45
    • 17:15

      Träning P 2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P 2014


      18:45
    • 18:00

      Lagans AIK (borta) F 2014


      20:00
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:15
    • 18:45

      Träning P 2013


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2011


      20:15
    • 19:15

      Asarums IF FK (hemma) P15/16


      21:15
    • 19:15

      Hovshaga AIF blå (hemma) F 2012


      21:15
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P 2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F 2013


      18:55
    • 17:15

      Träning F 2010


      18:45
    • 17:15

      Träning F 2015


      18:30
    • 18:00

      Markaryds IF (borta) P 2014


      20:00
    • 18:30

      Skeppshults BK (borta) P 2014


      20:30
    • 18:45

      Träning F 2012


      20:15
    • 18:45

      Träning F 2009


      20:15
    • 19:00

      Älmhults IF (borta) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Hovshaga AIF blå (hemma) P 2014


      21:00
    • 19:00

      Virestads IF (hemma) P 2014


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:15

      MIF/HIF U (9-m) (hemma) Dam


      21:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Målvaktsträning F 2014


      17:30
    • 17:00

      Träning J-lag


      18:30
    • 19:00

      Bollflickor och kiosk på damlagsmatch F 2015


      21:00
    • 19:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Västboås GoIF (borta) Herr


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Elitfönstercup P 2012

    • Heldag

      Bindande anmälan till cup F 2014

    • 07:00

      Elitfönster Cup (hemma) P 2014


      21:00
    • 10:00

      Sandsbro Allmänna IK 7-m (hemma) F 2010


      12:00
    • 10:30

      Matchkamp P 2015


      13:00
    • 13:00

      Olofströms IF/Jämshög (borta) F 2009


      15:00
    • 13:00

      Alvesta GOIF grön (hemma) P 2013


      15:00
  • 30Sön
    • 10:00

      IFK Lammhult 2 7-m (hemma) F 2011


      12:00
    • 10:00

      Älmhults IF vit (borta) P 2012


      12:00
    • 10:00

      Liatorp/Eneryda (borta) F 2013


      12:00
    • 15:00

      IFK Värnamo 1 (borta) P 2011


      17:00
    • 17:00

      Träning Smålirarna P 2017


      18:15